Телепрограма на сьогодні, 25 травня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
23:50 М/с "Отряд курят кун-фучих".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Проказник Энджело".
2:00 М/с "Проказник Энджело".
2:10 М/с "Проказник Энджело".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
23:00 "Розсміши коміка", 12 сезон.
0:55 "Київ Вечірній".
СТБ
23:15 "Давай поговоримо про секс", 4 сезон, 19 еп.
1:10 "Слідство ведуть екстрасенси".
2:50 Нічний ефір.
ICTV
22:50 Дизель-шоу.
0:05 Х/ф "Брати Грімм".
2:10 Факти.
2:30 Т/с "Морська поліція. Спецвідділ", 12 сезон, 17-19 с.
Новий канал
22:05 Хто зверху?, 6 сезон, 11 еп.
0:00 Хто зверху?, 6 сезон, 10 еп.
1:50 Служба розшуку дітей.
1:55 Зона ночі.
2+2
23:05 Прем'єра. Змішані єдиноборства. UFC. Найкращі бої Кріса Вайдмана та Келвіна Гастелума.
1:40 "Шалене відео по-українськи".
К1
23:45 "Вірю не вірю".
0:40 "Вечірній квартал".
2:15 "Нічне життя".
ТЕТ
22:30 Х/ф "Крутий чувак".
0:00 Т/с "Якось у казці", 4 сезон, 7 с.
1:15 Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним.
2:15 Бар "Дак".
2:45 Панянка-селянка, 3 сезон.
НТН
23:45 Т/с "Кулагін та партнери".
0:45 Т/с "Альпійський патруль", 6 сезон, 5 і 6 с.
2:20 "Свідок".
2:50 "Випадковий свідок".
Інтер
23:50 Х/ф "Чужі тут не ходять".
1:20 "Скептик".
1:50 "Речдок".
UA: ПЕРШИЙ
23:20 Д/с "Дивовижні міста світу", 16 с.
0:15 Новини (із сурдоперекладом).
0:45 Тема дня.
1:10 Складна розмова.
1:35 До справи.
2:00 Погода.
2:05 Д/с "Незвичайні культури", 5 с.
2:30 Д/с "Незвичайні культури", 6 с.
К2
23:00 Жіноча форма.
0:40 Корисні поради.
1:30 Квадратний метр.
2:00 Позаочі.
2:40 Все моє.
Піксель
23:20 Улюблені мультфільми.
1:00 "Зiрки-малюки".
1:20 "ТіВі Абетка".
1:30 Улюблені мультфільми.
2:40 М/с "Уроки тiтоньки Сови".
Прямий
23:00 "Кримінал" зі Славою Вардою.
0:00 Повтор вечірнього ефіру.
Fox Life
23:50 Т/с "Однажды в сказке", 7 сезон, 17 с. "Выбранный".
0:30 Т/с "Касл", 5 сезон, 9 с. "Тайный Санта".
1:15 Т/с "Касл", 5 сезон, 10 с. "Вторые половинки".
2:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 1 с. "Невыносимое давление".
2:40 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 2 с. "Выше нос!".
Nickеlodeon
23:45 М/с "Волшебные покровители", 162 с. "Каждому свое / Дикий и Дерзкий".
0:10 Т/с "Супермамочка", 1 сезон, 24 с. "Обгони меня".
0:30 Т/с "Ох, уж этот папа", 2 сезон, 4 с. "Папа маккрутит с Макгинли".
0:50 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 16 с. "Моя неверная Валентинка".
1:15 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 17 с. "Запертые в пещере".
1:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 23 с. "Кухня зовёт".
1:55 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 24 с. "Группа одного хита".
2:20 М/с "Черепашки-ниндзя", 1 сезон, 24 с. "Операция "Освобождение".
2:40 М/с "Черепашки-ниндзя", 1 сезон, 25 с. "Решающее сражение - часть 1".